BERGEN BIL OG MC SKOLE AS
trafikkskolen med fornøyde elever
Business-Team (1).jpg

Ansatte

Våre ansatte

Trafikklærere hos Bergen Bil&MC skole:

Frode Andersen

Daglig leder og faglig leder
Kjører Nissan Leaf 2.0 automatgir. 
Trafikklærer klasse A, A1, A2, B, B-automat, og TGK
Tlf: 934 63 723
Mail: frode@bilmc.no


Øystein Tronstad

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse A, A1, A2, B og TGK
Tlf: 934 63 742
Mail: oystein@bilmc.no


Jon Ryngøye

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B
Tlf: 934 63 722
Mail: jon@bilmc.no


Christopher C. Hammersland

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 934 63 728
Mail: christopher@bilmc.no

Aleksander Avsnes

 
Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse A, A1, A2, B, B96/BE og TGK
Tlf: 934 63 726
Mail: aleksander@bilmc.no


Mads Aars

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 934 63 730
Mail: mads@bilmc.no


Siv Kultom

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 922 51 887
Mail: siv@bilmc.no


VÅRE KJØRETØY

Manuelt gir: Mercedes Benz C-klasse (lettkjørt og fin)
Automatgir: Nye Nissan Leaf 2.0 (elbil og miljøvennlig)
Klasse A: Kawasaki ER6-N
Klasse A2: Kawasaki ER6-F
Klasse A1: KTM Duke 125


Administrasjon og MC-utstyr:

Kyrre Tvedt

Kontor- og butikkansvarlig
Tlf: 934 63 727
Mail: kyrre@bilmc.no



Oscar Sandahl våge

Kundeservice kontor- og butikk
Tlf: 4000 5082
Mail: oscar@bilmc.no