BERGEN BIL OG MC SKOLE AS
trafikkskolen med flest fornøyde elever
Business-Team (1).jpg

Ansatte

Våre ansatte

Frode Andersen

Daglig leder og faglig leder
Kjører VW Golf GTI automatgir. 
Trafikklærer klasse A, A1, A2, B, og TGK
Tlf: 934 63 723
Mail: frode@bilmc.no


Øystein Tronstad

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse A, A2, B og TGK
Tlf: 934 63 742
Mail: oystein@bilmc.no


Jon Ryngøye

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B
Tlf: 934 63 722
Mail: jon@bilmc.no


Christopher C. Hammersland

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 934 63 728
Mail: christopher@bilmc.no


Administrasjon og MC-utstyr:

Kyrre Tvedt

Kontor- og butikkansvarlig
Tlf: 934 63 727
Mail: kyrre@bilmc.no

Aleksander Avsnes


Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse A, A1, A2, B, B96/BE og TGK
Tlf: 934 63 726
Mail: aleksander@bilmc.no


Mads Aars

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 934 63 730
Mail: mads@bilmc.no


Siv Kultom

Kjører Mercedes-Benz C-klasse
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 922 51 887
Mail: siv@bilmc.no


Tine Christiansen

Kjører Audi A3
Trafikklærer klasse B og TGK
Tlf: 907 26 216
Mail: tine@bilmc.no


Administrasjon og MC-utstyr:

Erik Holm

Kontor- og butikkansatt
Tlf: 4000 5082
Mail: erik@bilmc.no